Юридична допомога

ruua 044 239-11-68/89
096 035-22-77
Замовити дзвінок

Беремося за те, що зробимо

Наші послуги

Спадкове право. Позови щодо прийняття спадщини

У разі смерті близьких людей складно чітко, виважено та вчасно зробити необхідні дії по збереженню права на спадкове майно, що залишилося після смерті спадкодавця. 

 

Законодавством визначено строки та чітку процедуру прийняття спадщини і невчасні або некваліфіковані кроки можуть зашкодити вашому праву на спадщину. Кваліфікована допомога юриста, який не вдається у емоційні переживання, на відміну від Вас, кваліфіковано і вчасно здійснить всі необхідні дії для збереження ваших законних інтересів під час прийняття спадщини за померлим, подасть заявки до органів нотаріату, збере всі необхідні довідки та допоможе в отриманні свідоцтва про право на спадщину.

 

У разі ж, якщо Ви не вчинили вчасно необхідних дій по отриманню спадщини,то Ви вправі відновити ваші права у визначеній законодавством процедурі через органи суду.  Відповідно до ст. 59 Конституції України кожен має право на правову допомогу та є вільним у виборі захисника своїх прав.

 

Процесуальне представництво – це представництво інтересів Замовника в судах загальної юрисдикції та спеціалізованих судах на підставі наданих Виконавцю повноважень.

 

Юристи компанії «КФН» володіють практичним досвідом та знаннями в галузі спадкового, сімейного, цивільного та цивільно-процесуального права, а тому представництво Ваших інтересів у судовій справі при розгляді спадкових спорів є одним з головних напрямків у спеціалізації нашої компанії.

 

Звернувшись до нас за допомогою Ви отримаєте повний комплекс послуг, що складається з наступного:

  • надання усних та письмових консультацій щодо питань, які вас цікавлять;
  • надання оцінки спірним правовідносинам;
  • вироблення стратегії захисту порушених прав;
  • безпосереднє представництво інтересів в установах суду;
  • складання процесуальних документів (позовних заяв, відзивів, заперечень, скарг, заяв, клопотань тощо);
  • забезпечення апеляційного та касаційного оскарження судових рішень;
  • забезпечення представництва на стадії виконання судових рішень.

 

Представництво інтересів у суді є найбільш складним та відповідальним видом юридичної допомоги, адже під час ведення судової справи важливими є не тільки знання матеріального права, але й процесуального.

 

Тобто, знання процедурних питань ведення судового процесу та знання норм матеріального права є запорукою комплексного захисту Ваших інтересів у суді.

Відправте заявку
І ми безкоштовно відповімо на
Ваші запитання


Якщо Ваше питання не може чекати телефонуйте:
044 239-11-68/89, 096 035-22-77