Юридична допомога

ruua 044 239-11-68/89
096 035-22-77
Замовити дзвінок

Беремося за те, що зробимо

Наші послуги

Позови про визнання права власності на спадкове майно

Спадкуванням є перехід прав та обов'язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців). 

 

Спадкування здійснюється за заповітом або за законом. 

До складу спадщини входять усі права та обов'язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті. 

 

Спадкоємцями за заповітом і за законом можуть бути фізичні особи, які є живими на час відкриття спадщини, а також особи, які були зачаті за життя спадкодавця і народжені живими після відкриття спадщини. 

 

На практиці, особливо у випадку спадкування за законом, спадкоємці не можуть одразу успадкувати (прийняти) все спадкове майно, що належало спадкодавцю. Мова йде про ті випадки, коли, наприклад, за життя спадкодавець не зареєстрував право власності на нерухоме майно (земельну ділянку, будинок тощо). Через це, нотаріуси не можуть оформити свідоцтво про право на спадщину на майно, що не зареєстровано.

 

А тому, необхідно звернутися до суду з позовом про визнання права власності на майно за попереднім власником, а на підставі цього визнати і своє право на спадкування на вказане майно.

Відправте заявку
І ми безкоштовно відповімо на
Ваші запитання


Якщо Ваше питання не може чекати телефонуйте:
044 239-11-68/89, 096 035-22-77