Юридична допомога

ruua 044 239-11-68/89
096 035-22-77
Замовити дзвінок

Беремося за те, що зробимо

Наші послуги

Повернення заборгованості за розпискою

Повернення боргу за розпискою, у разі відмови від добровільного погашення заборгованості позичальником, необхідно провести через суд. Це надасть Вам можливість не тільки морально, але й законодавчо зобов'язати позичальника виконати всі зобов'язання, не дивлячись на його бажання «пробачити Вам» його ж борг.

 

На цьому етапі необхідно правильно скласти позовну заяву і звернутися до суду. Важливим є представництво інтересів позивача безпосередньо в судовому засіданні , щоб виключити будь-яку можливість впливу відповідача на суддю, будь-то докази причин неповернення боргу в строк або спроба розжалобити суддю особливими обставинами.

 

З огляду нашої практики, повернення заборгованості за розпискою не є складним судовим процесом, в той час як наступна, за виграним судовим засіданням, тяганина з виконавчою службою вимагає особливого знання всіх прав і можливостей стягувача, обов'язків держвиконавця, необхідність регулярно контролювати останнього, для належного виконання ним своїх обов'язків. Так само, необхідно підказувати останньому, що і як робити, допомагати у зборі інформації про майно боржника на яке можна звернути стягнення.

 

Володіючи практичним досвідом у сфері стягнення заборгованості, юристи юридичної компанії "КФН" нададуть кваліфіковану допомогу щодо представництва ваших інтересів в судах, державній виконавчій службі та забезпечать успішне стягнення заборгованості з боржника.

Відправте заявку
І ми безкоштовно відповімо на
Ваші запитання


Якщо Ваше питання не може чекати телефонуйте:
044 239-11-68/89, 096 035-22-77