Юридична допомога

ruua 044 239-11-68/89
096 035-22-77
Замовити дзвінок

Беремося за те, що зробимо

Наші послуги

Перерахунок пенсій

Соціальний захист населення є Конституційною гарантією, що гарантується державою, а отже, державні органи, які позбавили вас гарантованих прав мають нести за це відповідальність. Захист законних прав та інтересів незахищених верств населення, таких як пенсіонери та інваліди, у справах, що стосуються перерахунку пенсій за віком чи спеціальних пенсій відповідними органами соціального захисту та відшкодування невиплачених вчасно коштів є кінцевою метою нашої співпраці.  Відповідно до ст. 59 Конституції України кожен має право на правову допомогу та є вільним у виборі захисника своїх прав.

 

Процесуальне представництво – це представництво інтересів Замовника в судах загальної юрисдикції та спеціалізованих судах на підставі наданих Виконавцю повноважень.

 

Юристи компанії «КФН» володіють практичним досвідом та знаннями в галузі права соціального забезпечення та цивільно-процесуального права, а тому представництво Ваших інтересів у судовій справі про перерахунок пенсії та інших соціальних виплат є одним з головних напрямків у спеціалізації нашої компанії.

 

Звернувшись до нас за допомогою Ви отримаєте повний комплекс послуг, що складається з наступного:

  • надання усних та письмових консультацій щодо питань, які вас цікавлять;
  • надання оцінки спірним правовідносинам;
  • вироблення стратегії захисту порушених прав;
  • безпосереднє представництво інтересів в установах суду;
  • складання процесуальних документів (позовних заяв, відзивів, заперечень, скарг, заяв, клопотань тощо);
  • забезпечення апеляційного та касаційного оскарження судових рішень;
  • забезпечення представництва на стадії виконання судових рішень.

 

Представництво інтересів у суді є найбільш складним та відповідальним видом юридичної допомоги, адже під час ведення судової справи важливими є не тільки знання матеріального права, але й процесуального.

 

Тобто, знання процедурних питань ведення судового процесу та знання норм матеріального права є запорукою комплексного захисту Ваших інтересів у суді.

Відправте заявку
І ми безкоштовно відповімо на
Ваші запитання


Якщо Ваше питання не може чекати телефонуйте:
044 239-11-68/89, 096 035-22-77