Юридична допомога

ruua 044 239-11-68/89
096 035-22-77
Замовити дзвінок

Беремося за те, що зробимо

Наші послуги

Оскарження рішень органів влади

Більше половини рішень органів державної влади, які приймаються проти інтересів суб'єктів господарювання, є надуманими і викликані недосконалістю законодавства, слабкою кваліфікацією працівників згаданих органів та спробами незаконної протидії діяльності суб'єктів господарювання.

 

Поглиблений аналіз прийнятих державними органами рішень дозволить віднайти у ньому об'єктивні порушення строків прийняття рішення, змісту рішення або взагалі неможливістю згаданого органу давати будь-які висновки і допоможе усунути перепони у здійсненні діяльності законодавчим шляхом, через звернення до суду.  

 

Відповідно до ст. 59 Конституції України кожен має право на правову допомогу та є вільним у виборі захисника своїх прав.

 

Процесуальне представництво – це представництво інтересів Замовника в судах загальної юрисдикції та спеціалізованих судах на підставі наданих Виконавцю повноважень.

 

Юристи компанії «КФН» володіють практичним досвідом та  знаннями в галузі адміністративного, податкового, цивільного, господарського та іншого права, а тому процесуальне представництво інтересів Замовника у відносинах з державними органами є одним з головних у спеціалізації нашої компанії.

 

Звернувшись до нас за допомогою Ви отримаєте повний комплекс послуг, що складається з наступного:

  • надання усних та письмових консультацій щодо питань, які вас цікавлять;
  • надання оцінки спірним правовідносинам;
  • вироблення стратегії захисту порушених прав;
  • безпосереднє представництво інтересів в установах суду;
  • складання процесуальних документів (позовних заяв, відзивів, заперечень, скарг, заяв, клопотань тощо);
  • забезпечення апеляційного та касаційного оскарження судових рішень;
  • забезпечення представництва на стадії виконання судових рішень.

 

Представництво інтересів у суді є найбільш складним та відповідальним видом юридичної допомоги, адже під час ведення судової справи важливими є не тільки знання матеріального права, але й процесуального.

 

Тобто, знання процедурних питань ведення судового процесу та знання норм матеріального права є запорукою комплексного захисту Ваших інтересів у суді.

Відправте заявку
І ми безкоштовно відповімо на
Ваші запитання


Якщо Ваше питання не може чекати телефонуйте:
044 239-11-68/89, 096 035-22-77