Юридична допомога

ruua 044 239-11-68/89
096 035-22-77
Замовити дзвінок

Беремося за те, що зробимо

Наші послуги

Отримання санітарно-гігієнічного висновку СЕС на продукцію, виробництво, ТУ

Державна санітарно-епідеміологічна експертиза проводиться стосовно будь-якої  діяльності, технології, продукції та сировини, проектів нормативних документів та ін., де може бути виявлено шкідливий вплив на здоров'я людини, а також діючі об'єкти та чинні нормативні документи, якщо наявність їх шкідливого впливу встановлено в процесі функціонування/використання. Державна санітарно-епідеміологічна експертиза полягає у комплексному дослідженні згаданих об'єктів з метою виявлення можливих небезпечних факторів у  цих об'єктах, встановленні відповідності їх вимогам санітарного законодавства, а у разі відсутності відповідних санітарних норм - в обгрунтуванні медичних вимог щодо безпеки об'єкта для здоров'я та життя людини.

 

Державна санітарно епідеміологічна експертиза проводиться органами МОЗ (СЕС), результатом якої є Санітарно-гігієнічний висновок.

Для отримання такого висновку необхідно подати:

- контракт та специфікацію до контракту;

- реквізити фірми;

- опис продукції (склад, зовнішній вигляд, область застосування) або листи безпеки на окремі види товарів;

- сертифікати якості, безпеки, гігієнічні, походження країни виробника;

- перелік продукції;

- код УКТЗЕД або ДКПП.

 

Юристи компанії «КФН» допоможуть підготувати та оформити необхідні документи для отримання санітарно-епідемологічного висновку СЕС та представлять Ваші інтереси у відповідних органах.

Відправте заявку
І ми безкоштовно відповімо на
Ваші запитання


Якщо Ваше питання не може чекати телефонуйте:
044 239-11-68/89, 096 035-22-77