Юридична допомога

ruua 044 239-11-68/89
096 035-22-77
Замовити дзвінок

Беремося за те, що зробимо

Наші послуги

Отримання ліцензії на здійснення туроператорської діяльності

Для здійснення туроператорської діяльності на території України суб'єкти господарювання мають отримати ліцензію та туроператорську діяльність.

 

Надання ліцензії здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» та Ліцензійних умов провадження туроператорської та турагентської діяльності.

 

Туристичними операторами є юридичні особи, створені згідно з чинним законодавством України, для яких виключною діяльністю є організація та забезпечення створення туристичного продукту, реалізація та надання туристичних послуг, а також посередницька діяльність із надання характерних та супутніх послуг і які, в установленому порядку, отримали ліцензію на туроператорську діяльність.

 

Основними умовами здійснення туроператорської діяльності є наявність працівників з відповідною освітою та стажем роботи у туристичній галузі, підтвердження фінансового забезпечення відповідальності туроператора не менш як на 20 000 євро для здійснення виїзного туризму, або 10 000 євро для внутрішнього та в’їзного туризму.

 

Юридична компанія «КФН» допоможе Вам отримати ліцензію на туроператорську діяльність, проконсультує клієнта про необхідність отримання ліцензії і порядок її отримання, надасть допомогу при підготовці необхідного пакета документів у потрібній формі для подачі та отримає ліцензію.

Відправте заявку
І ми безкоштовно відповімо на
Ваші запитання


Якщо Ваше питання не може чекати телефонуйте:
044 239-11-68/89, 096 035-22-77