Юридична допомога

ruua 044 239-11-68/89
096 035-22-77
Замовити дзвінок

Беремося за те, що зробимо

Наші послуги

Отримання ліцензії на торгівлю алкогольними напоями

Порядок здійснення виробництва та торгівлі алкогольними напоями закріплено у Законі України «про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».                                                                              

 

Для здійснення згаданої діяльності необхідно отримати ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

 

Дана ліцензія видається уповноваженими Кабінетом Міністрів України органами виконавчої влади в містах, районах, районах у містах   Києві та Севастополі за місцем торгівлі суб'єкта господарювання  терміном на один рік і підлягають обов'язковій реєстрації в  органі державної податкової служби, а у сільській місцевості - і  в органах місцевого самоврядування за місцем торгівлі суб'єкта господарювання.

 

Ліцензія видається за заявою суб'єкта господарювання. У заяві повинно бути зазначено вид господарської  діяльності, на  провадження  якого  суб'єкт  господарювання має намір одержати ліцензію (імпорт, експорт, оптова, роздрібна торгівля алкогольними виробами).        

               

Обов’язковою умовою для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю  алкогольними напоями додається довідка податкової служби про реєстрацію електронних контрольно-касових  апаратів (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться у місці торгівлі.

     

У заяві на видачу ліцензії на роздрібну  торгівлю  алкогольними напоями зазначається адреса місця торгівлі.

               

Плата за ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями справляється щоквартально рівними частками і  зараховується до місцевих бюджетів згідно з чинним законодавством.

 

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), становить 8000 гривень на кожний окремий,  зазначений  в  ліцензії  електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі та 500 гривень на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім  сидру  та  перрі  (без  додання  спирту), на кожний окремий, зазначений у ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі.

 

Ліцензія видається заявнику не пізніше 10 календарних днів з дня одержання зазначених у цьому Законі документів.

 

Юристи компанії «КФН» допоможуть зібрати та оформлять необхідні документи для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, допоможуть у проходженні отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та представлять Ваші інтереси у відповідних органах.

Відправте заявку
І ми безкоштовно відповімо на
Ваші запитання


Якщо Ваше питання не може чекати телефонуйте:
044 239-11-68/89, 096 035-22-77