Юридична допомога

ruua 044 239-11-68/89
096 035-22-77
Замовити дзвінок

Беремося за те, що зробимо

Наші послуги

Отримання дозволу на ввезення та використання незареєстрованих пестицидів та агрохімікатів

Ввезення на митну територію України незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів або насіннєвого матеріалу, ними обробленого, має обов’язково погоджуватися із Міністерством екології та природних ресурсів України.

 

Обов’язок погодження незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів зазначено у нормах Закону України від 02.03.1995 № 86/95-ВР «Про пестициди та агрохімікати», форма та порядок надання відповідного дозволу на ввезення закріплено у Постанові Кабінету Міністрів України від 4 березня 1996 р. № 288 «про затвердження Порядку надання дозволу на ввезення на митну територію України незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів, що використовуються для проведення державних випробувань і наукових досліджень, а також обробленого ними насіннєвого (посадкового) матеріалу» та наказі Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 08.11.2006 №491 «Про затвердження зразка Дозволу на ввезення та застосування незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів для державних випробувань та наукових досліджень, а також обробленого ними насіннєвого (посадкового) матеріалу».

 

Зазначений дозвіл не отримується, коли іде річ про ввезення стандартних аналітичних  зразків  препаратів,   призначених   для   проведення контрольно-аналітичних вимірювань,  розроблення методик визначення залишкових кількостей препаратів,  приготування калібрувальних або реперних розчинів.             

 

Дозвіл  на  ввезення незареєстрованих препаратів, а також обробленого  ними насіннєвого (посадкового) матеріалу надається за умови, що такий препарат включено до плану державних випробувань, затвердженого Мінприроди, або до науково-дослідницьких планів наукових установ та організацій.             

  

Для отримання дозволу суб'єкт господарювання подає до Мінприроди такі документи:

- заявку за формою, затвердженою Міністерством;

- лист-погодження МОЗ (для ввезення пестицидів та агрохімікатів);

- у разі ввезення насіннєвого(посадкового) матеріалу, обробленого незареєстрованими препаратами – лист – погодження Мінагрополітики;

- копії сертифікатів якості та відповідності незареєстрованих препаратів, листок  безпеки незареєстрованого препарату (карту даних небезпечного фактора);

- копію договору обов'язкового страхування відповідальності суб'єктів перевезення небезпечних вантажів. Обов’язковою є подача звіту у МОЗ суб'єктами господарювання, яким надано дозвіл до 31 грудня поточного року про використання ввезених незареєстрованих препаратів Мінприроди, а у разі ввезення обробленого ними насіннєвого (посадкового) матеріалу також подається звіт до Мінагрополітики.

 

Юристи компанії «КФН» допоможуть зібрати та оформлять необхідні документи для отримання дозволу на ввезення незареєстрованих пестицидів та агрохімікатів або насіннєвого матеріалу, ними обробленого, допоможуть у проходженні отримання дозволу та представлять Ваші інтереси у відповідних органах.

Відправте заявку
І ми безкоштовно відповімо на
Ваші запитання


Якщо Ваше питання не може чекати телефонуйте:
044 239-11-68/89, 096 035-22-77