Юридична допомога

ruua 044 239-11-68/89
096 035-22-77
Замовити дзвінок

Беремося за те, що зробимо

Наші послуги

Отримання дозволу на будівельні, днопоглиблювальні роботи та роботи з прокладання кабелю н землях водного фонду

Необхідність отримання дозволу на будівельні, днопоглиблювальні роботи та роботи з прокладання кабелю на землях водного фонду визначено у Водному кодксі України. На виконання вимог Кодексу порядок та підстави надання згаданого дозволу врегульовано постановами Кабінету Міністрів України від 12.07.2005р. №557 «Порядок видачі дозволів на проведення робіт на землях водного фонду», від 21.05.09 №526 «Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», від 13.04.2011 року №466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт» та від 08.05.1996 року № 486 «Про затвердження Прядку визначення розмірів та меж водоохоронних зон та режим ведення господарської діяльності в них».

            

У разі проведення будівельних днопоглиблювальних робіт, видобування піску і гравію, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій на землях водного фонду у разі проведення на землях водного фонду робіт з будівництва об'єктів гідротехнічного, гідрометричного та лінійного призначення підприємства, які будуть безпосередньо здійснювати діяльність мають отримати зазначений Дозвіл.

            

Дозвіл не треба отримувати у разі здійснення природоохоронної та протипаводкової діяльністю Держводагентством та організаціями, що належать до сфери його управління, проведенні робіт із забезпечення безпеки судноплавства на внутрішніх водних шляхах України, здійсненні будівництва і реконструкції водних об'єктів у лісах для протипожежних цілей, а також у разі виконання підготовчих і будівельних робіт, механізм та процедура виконання яких затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 466 “Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт”.

            

Згадані дозволи видаються Мінприроди та Держводагентством за погодженням з Мінприроди у разі:

1. Мінприроди - у разі проведення робіт, крім будівельних, на землях прибережних захисних смуг морів і на землях, зайнятих морями;

2. Держводагентством за погодженням з Мінприроди - у разі проведення на землях водного фонду днопоглиблювальних робіт, робіт з прокладення кабелів, трубопроводів та інших комунікацій (крім будівельних робіт та робіт на землях прибережних захисних смуг морів і на землях, зайнятих морями).

 

Для отримання Дозволу законодавством передбачена подача наступних документів, оформлена належним чином:

1. заява на отримання погодження;

2. копія свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта господарювання;

3. проектна документація на виконання робіт;

4. погодження органів управління водних ресурсів;

5. погодження органів геології;

6. договір оренди землі або акт постійного користування (за необхідністю);

7. погоджений проект водоохоронної зони та прибережної захисної смуги (за необхідністю).

            

Спеціалісти компанії «КФН» допоможуть Вам зібрати необхідні документи, оформити їх відповідно до норм чинного законодавства України та здійснять супровід отримання дозволу на будівельні, днопоглиблювальні роботи та роботи з прокладання кабелю на землях водного фонду.

Відправте заявку
І ми безкоштовно відповімо на
Ваші запитання


Якщо Ваше питання не може чекати телефонуйте:
044 239-11-68/89, 096 035-22-77