Юридична допомога

ruua 044 239-11-68/89
096 035-22-77
Замовити дзвінок

Беремося за те, що зробимо

Наші послуги

Реєстрація торгової марки

Враховуючи складність процедури реєстрації торгової марки, юристи компанії «КФН» кваліфіковано нададуть правову допомогу при вчиненні дій, пов'язаних з реєстрацією торгової марки.

 

Торговельною маркою може бути будь-яке позначення або будь-яка комбінація позначень, які придатні для вирізнення товарів (послуг), що виробляються (надаються) однією особою, від товарів (послуг), що виробляються (надаються) іншими особами. Такими позначеннями можуть бути, зокрема, слова, літери, цифри, зображувальні елементи, комбінації кольорів.

 

Суб'єктами права інтелектуальної власності на торговельну марку є фізичні та юридичні особи.

Набуття права інтелектуальної власності на торговельну марку засвідчується свідоцтвом. Умови та порядок видачі свідоцтва встановлюються законом.

 

Відповідно до Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» особа, яка бажає одержати свідоцтво, подає заявку. Заявка складається українською мовою і повинна містити:

  • заяву про реєстрацію знака;
  • зображення позначення, що заявляється;
  • перелік товарів і послуг, для яких заявник просить зареєструвати знак, згрупованих за МКТП (МКТП – це Міжнародна класифікація товарів і послуг, що затверджена Ніццькою угодою про Міжнародну класифікацію товарів і послуг для реєстрації від 15.06.1957).  

 

Загалом, для процедури з реєстрації торгової марки (далі – ТМ) необхідно:

  • обрати позначення для ТМ;
  • обрати товари і послуги, для яких заявник просить зареєструвати знак, згідно МКТП;
  • підготувати заявку на реєстрацію;
  • сплатити збір за подання заявки;
  • подати заявку;
  • сплатити державне мито за видачу свідоцтва та за публікацію відомостей про реєстрацію ТМ;
  • отримати свідоцтво.

 

Варто зазначити, що строк реєстрації може бути різним (від 4 до 18 місяців). Державний збір за подання заявки по одному класу – 1000,00 грн., по кожному наступному класу також 1000,00 грн. (МКТП – містить 45 класів). Якщо знак кольоровий – додатково сплачується 500,00 грн. За подання заявки на знак кількома заявниками, сума збору збільшується на 30 відсотків. За публікацію про видачу свідоцтва на знак для товарів і послуг у чорно-білому зображенні за кожний клас – сплачується 150.00 грн., а за публікацію кольорового зображення знака, додатково – 100,00 грн. Державне мито за видачу свідоцтва – 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85,00 грн.).

 

Вартість послуги з реєстрації торгової марки складає: 2 850,00 грн. ("під ключ").

 

Враховуючи складність процедури реєстрації торгової марки, юристи компанії «КФН» кваліфіковано нададуть правову допомогу при вчиненні вищевказаних дій, супроводжуючи процес реєстрації до моменту отримання свідоцтва про реєстрацію торгової марки.

Відправте заявку
І ми безкоштовно відповімо на
Ваші запитання


Якщо Ваше питання не може чекати телефонуйте:
044 239-11-68/89, 096 035-22-77