Юридична допомога

ruua 044 239-11-68/89
096 035-22-77
Замовити дзвінок

Беремося за те, що зробимо

Наші послуги

Реєстрація прав на комп'ютерні програми

Авторське право на комп'ютерну програму  виникає внаслідок факту її створення.

 

Суб'єкт авторського права для засвідчення авторства (авторського права) на комп'ютерну програму, у будь-який час протягом строку охорони авторського права, може зареєструвати своє авторське право у відповідних державних реєстрах.

 

Про реєстрацію авторського права на комп'ютерну програму Державною службою інтелектуальної власності (далі – Державна служба) видається свідоцтво. За видачу свідоцтва сплачується державне мито.

 

Відповідно до Порядку державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1756 заявка на реєстрацію авторського права на комп'ютерну програму подається до Державної служби.

 

До заяви на реєстрацію авторського права на комп'ютерну програму додається настанова щодо використання програми.

Заява підписується автором або особою, яка має авторське право.

Розгляд заявки і прийняття рішення про реєстрацію авторського права та реєстрацію договору, який стосується права автора, здійснюється протягом місяця від дати надходження до Державної служби правильно оформлених документів заявки.

Якщо заявка відповідає зазначеним вище вимогам, заявнику надсилається відповідне рішення про реєстрацію.

На підставі рішення про реєстрацію авторського права та за наявності документа про сплату державного мита за видачу свідоцтва, відомості про реєстрацію авторського права на твір заносяться до Державного реєстру свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір.

 

Видача свідоцтва здійснюється Державною службою у місячний строк від дати реєстрації.

 

Видача рішення про реєстрацію договору, який стосується права автора на твір, здійснюється Державною службою у місячний строк від дати державної реєстрації договору, який стосується права автора на твір.

Відправте заявку
І ми безкоштовно відповімо на
Ваші запитання


Якщо Ваше питання не може чекати телефонуйте:
044 239-11-68/89, 096 035-22-77